• פרטיים
  • עסקיים

SITT לעסקים

משנת 1985 Sitt מלווה בנאמנות רבה את החברות הגדולות במשק הישראלי.

img1 img2 img3 img4

אנו מתאימים את מערכי הביטוח החכמים לתחומים השונים והחדשניים בענפי התעשייה והשירותים, בנייה ותשתיות, פארמה ומזון. בשנים האחרונות התמקדנו בענפי הטכנולוגיה, הביוטק וההייטק.
SITT עסקים מלווים חברות בתהליכי מיפוי הצרכים, ההקמה ובכל שלבי ההתפתחות של החברה ומתמחים בליווי בפרויקטים מיוחדים. התפיסה הייחודית והידע שצברנו במשך השנים, מאפשרים לנו לפתח מערכי ביטוח מקצועיים וחכמים, בהתאמה מדויקת לפעילות העסקית של כל חברה.

מערך הביטוח העסקי שלנו מעניק לחברות את כל המענה הביטוחי הנדרש – ביטוחי עסקי, פרט ורכוש, חבות מעבידים, אחריות מוצר מקצועית, אחריות נושאי משרה – דירקטורים ביטוחים הנדסיים, ביטוחי סייבר וטכנולוגיות כמו כן, פיתחנו מומחיות מקצועית בתחומי ביטוח סיכונים מיוחדים.

אנו מתנהלים מול גורמים שונים בכמה שפות על מנת להרחיב את ההיצע הביטוחי באמצעות פתרונות יצירתיים. אנו פועלים באופן שוטף וקבוע  מול חברות בחו"ל וחתמים בחברת לוידס.

הלקוחות שלנו יודעים שהצוות שלנו זמין עבורם בכל עת, השירות שלנו בלתי מתפשר, יעיל ומקצועי ומרכז את כל תחומי הביטוח במקום אחד. אנו מבטיחים שתמיד נהיה מעורבים ונפתור את כל הבעיות הפשוטות והמורכבות העולות ביומיום, במהירות ותוך התייחסות רחבה וכוללת והקפדה על חיסכון בעלויות.

SITT לעסקים מעניקה הגנה מלאה לארגון מהשלבים הראשונים של הקמתו ולאורך כל שלבי ההתפתחות העסקיים. הכל במטרה להגן על התחומים השונים בעסק ולהיות מוכנים לכל מצב.

אנו עורכים היכרות, מיפוי וצרכים התאמה של המוצרים הביטוחיים להווה ולתכניות ההתרחבות של העסק.

SITT איתך ברגעים החשובים

img1 img2 img3

טכנולוגיה

נלווה אתכם בכל שלבי הפיתוח הטכנולוגי השונים ונרחיב את המטרייה הביטוחית ואת ביטוחי האחריות המקצועית כאשר המוצר כבר מוגמר ומוכן לשיווק. המעורבות בכל הפעילות העסקית של החברה מאפשרת לנו לדאוג שתהיו מוגנים ומוכנים מפני כל סיכון ותביעה של הלקוחות.

ביטוח סייבר

המגן על החברה מפני שיבוש הפעילות כתוצאה מהתקפת סייבר. כיסוי נזקים לחברה ולמשתמשים ותביעות כופר. את הביטוח נתאים לצרכים הספציפים של העסק.

ביטוח חו"ל לעובדים

בהתאמה לנסיעה, לפרויקט והרחבה פרטית.

בנייה

מגוון ביטוחי קבלנים ופרויקטים, המתייחסים לסיטואציות מורכבות בתחומי העבודות הקבלניות, תשתיות, מבנים, פרויקטים של תמ"א. התאמה מדויקת של ביטוחי אחריות מקצועית לכל אנשי המקצוע, ביטוחי חבות מעבדים ותחומי אחריות המוצר.

בתים משותפים

ביטוח ייעודי לחברות ניהול וועדים משותפים, המתייחס לביטוח השטחים המשותפים, נזקי רכוש ומבנה, קטסטרופות, צד ג' ואחריות מקצועית.

תעשייה

SITT עסקים מלווה כבר 35 שנה חברות תעשייה בתחומים שונים, ומהווה עבורן גב ביטוחי איתן וזמין, המשלב ידע וניסיון רב. בין לקוחותינו חברות פארמה, מזון, תעשייה מסורתית ועוד.

קראו עוד

ביטוח נסיעות לחו"ל

טסים בראש שקט

משרדי עורכי דין ורו"ח, עמותות ומלכ"רים

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה ביטוח נסיעות לחו"ל עסקי.

ביטוחי בריאות קולקטיבי

בתנאים טובים וייחודיים

להצעת מחיר מותאמת מנציג