• פרטיים
  • עסקיים

שלבים בחיים

סיט איתך בכל שלב בחיים

לנו ב-SITT חשוב שתהיו מוכנים כלכלית לכל שלב בחיים., כי ככל שהחיים מתפתחים משתנות המטרות ומתגלים רצונות וצרכים חדשים. במשך השנים פיתחנו מוצרים ושירותים מותאמים אישית, המתייחסים לשינויים ולמצבים ספציפיים בחיים.

העיקר הבריאות

תחום ביטוחי הבריאות והסיעוד הוא מורכב ונושא עמו עלויות לא מבוטלות. אנחנו מאמינים בהתאמה מדויקת לגיל ולצרכים המשתנים, ושואפים לבחור עבורכם את הביטוחים שנותנים מענה רחב ככל האפשר, תוך שילוב מוצרים שונים וחדשניים מחברות ביטוח שונות. נקפיד לעקוב אחר השינויים שמתרחשים אצלכם ובשוק על מנת להגיע לביטוח האופטימלי לו תזדקקו כיום ובעתיד.

למעבר בין מקומות עבודה, החלפת תפקיד או מעבר לעצמאות יש השלכות על מגוון היבטים כלכליים. וזו בדיוק המומחיות שלנו - לדאוג לזכויותיכם ולכספים שמגיעים לכם מן היום בו התחלתם לעבוד ובעת המעבר בין חברות ותחומי תעסוקה. חשוב מאוד להיערך מראש לשינוי, לדאוג לחסכונות הפנסיוניים שלכם ולפיצויים המגיעים לכם, להטבות במיסוי ולתיאום מס. את כל זה אנו עושים עבורכם, כדי לשמור על מה שצברתם ולמקסם את זכויותיכם.

מצב משפחתי

ניהול פיננסי של התא המשפחתי הוא מורכב מאוד ודורש התייחסות למגוון רחב של נושאים ותהליכים. הוצאות, חסכונות, דיור, הלוואות, הגנות וביטוחים, פנסיה ועוד ועוד. לכן חשוב להבין מהו מבנה ההכנסות וההוצאות של המשפחה, לנהל תקציב ולבנות תזרים הכנסות, שיבטיח את רמת החיים של המשפחה בטווח הקצר, הבינוני והארוך. SITT מלווה משפחות בהתפתחות במשך שנים ויודעת כיצד לסייע להן לבנות תכנית פיננסית שתגדיר את היעדים הכלכליים שאליהם יישאפו להגיע וכך להגדיל את ההון המשפחתי.

נשמח לסייע לכם לתכנן את ההתנהלות הכלכלית השוטפת, שתאפשר לכם להתפתח ולצמוח פיננסית ולהגשים חלומות. במסגרת התכנון והליווי הפיננסי שלנו נתייחס לכל תחומי החיים, לשאיפות, לאתגרים ולהזדמנויות. נעקוב אחר היישום ואף ננהל את ההשקעות והביטוחים ביומיום. התנהלות נכונה מבטיחה צמיחה כלכלית ושקט נפשי!

התחלה וסיום עבודה
לקראת פרישה

אנו מתמחים בבניית תכנית אסטרטגית ומעשית לקראת הפרישה ונלווה אתכם בכל התחומים הרלוונטיים. נבדוק יחד מהם המקורות הכלכליים שלכם ואיך להשתמש בהם נכון על מנת שתוכלו לצאת לפנסיה בנחת ועדיין לחיות כפי שאתם רגילים. אפשר לחסוך הרבה בהתאמה נכונה של ביטוחים וחסכונות לצרכים שלכם. ישנן תכניות ומוצרים חדשניים זולים ומתאימים יותר, שכעת לפני הפרישה, עשויים להתאים ויאפשרו חיסכון משמעותי בעלויות החודשיות. ניהול נכון של החיסכון הפנסיוני ותכנון נכון של ההון שצברתם יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים!